×
TUR ENG
KAYÜ Anasayfa
Kongre Çağrı Metni
Kongre Çağrı Metni

ART&DESIGN-2022

II. ULUSLARARASI SANAT VE TASARIM ARAŞTIRMALARI KONGRESİ

20-21 HAZİRAN 2022

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ ve NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ, TÜRKİYE

(Çevrim içi)

artanddesign.kayseri.edu.tr

Çağrı Metni

Değerli Bilim İnsanları,

Kayseri Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ortaklığında, 20-21 Haziran 2022 tarihlerinde çevrim içi ortamda düzenlenecek olan II. ULUSLARARASI SANAT VE TASARIM ARAŞTIRMALARI KONGRESİ (ART&DESIGN-2022)’ne sanat ve tasarım alanındaki ve bu alanlarla ilişkilendirilmiş çok disiplinli çalışmalarınızı uluslararası platformda paylaşmaya ve tartışmaya, sizleri davet ediyoruz.

Kongreye bildirileri ile katılmak isteyen araştırmacıların 200 ile 400 sözcük arasındaki bildiri özetlerini en geç 29 Mayıs 2022 tarihine kadar artanddesign@kayseri.edu.tr e-posta adresine göndermelerini bekliyoruz. Bilim ve Sanat Kurulunca kabul edilen tüm bildiri özetleri ve tam metinler kongre bildiri kitabında yayınlanacaktır. Katılım belgeleri e-posta ile gönderilecektir. Kongre dilleri Türkçe ve İngilizce’dir.

Bilim ve Sanat Kurulu tavsiyesi ile seçilecek tam metin bildiriler, Kayseri Üniversitesi tarafından yayınlanan Sosyal Bilimler Dergisi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin yayınladığı Sanat ve Tasarım Araştırmaları Dergisi (STAR)’nde hakem değerlendirmesine tabi tutularak yayınlanacaktır.

Detaylı bilgi ve duyurular için www.artanddesign.kayseri.edu.tr web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


                    

Kayseri Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi:

https://dergipark.org.tr/tr/pub/kayusosder

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi STAR Sanat ve Tasarım Araştırmaları Dergisi:

https://dergipark.org.tr/tr/pub/stardergisi

Prof. Dr. Kurtuluş KARAMUSTAFA

Kayseri Üniversitesi Rektörü